PRONÁJMY LODÍ

Pronajmylodi.cz, přední zprostředkovatel pronájmů lodí v ČR, představuje nový koncept zajištění dovolené na moři. Jelikož jsme si vědomi, že každý klient má své vlastní představy o ideálním charteru lodě, zajišťujeme veškeré naše služby s individuálním přístupem ke každému zájemci o pronájem. Díky tomu můžeme garantovat v každém okamžiku nejvýhodnější cenu a aktuálnost doporučených nabídek, a také velmi širokou nabídku plachetnic, katamaránů, motorových lodí, luxusních jachet a obytných lodí ve všech světových lokalitách. Nespornou výhodou pronájmů lodí na míru je zvýhodnění finálních cen oproti nákladným on-line kalkulátorům, kdy hlavní myšlenkou individualizace je otevření možností charterů začínajícím jachtařům a poskytování profesionálních služeb ostříleným mořským vlkům.
Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti námořního jachtingu zakládáme naše doporučení pouze na spolupráci s osvědčenými společnostmi, které charterové lodě vždy přímo vlastní a mohou zajišťovat maximální servis v místě pronájmu. Většinu lodí jsme pro Vás osobně prověřili a ve spolupráci s našimi klienty máme neustálý přehled o jejich aktuálním stavu a kvalitě, za kterou si také stojíme. Věříme, že realizace bezproblémového pronájmu lodě a spokojenost celé posádky jsou základem pro dlouhodobou spolupráci s Holidays Yacht. Přejeme Vám, aby komplexnost našich služeb, jednoduchost webových stránek a cenová výhodnost charterových pronájmů lodí splnila Vaše představy.

POPTÁVKA NA MÍRU

Nabídky jsou předkládány e-mailem po zadání vstupních parametrů níže. Poptávky zadané do 12:00 hodin jsou vyřízeny ještě týž den.


* označené položky nutno vyplnit

NAŠE FLOTILA

Map