KLIENTSKÁ ZÓNA

Na této stránce naleznete vzorové dokumenty, se kterými se můžete potkat při spolupráci s naší společností. Naší snahou je, abychom všechny nutné formality mohli společně vyřídit on-line. Informace, které zde nenajdete, Vám rádi zašleme do e-mailové schránky. Využijte náš rychlý formulář na levé straně Vaší obrazovky.

Cestovní pojištění - podmínky

Česká podnikatelská pojišťovna připravila pro klienty Holidays Yacht cenově velmi výhodné cestovní pojištění. Klienti, kteří si zakoupili ALL INCLUSIVE CHARTER jej navíc mají automaticky v ceně pronájmu. Zde si můžete přečíst pojistné podmínky.

Formulář pro seznam posádky

Vyplnění seznamu posádky je nevyhnutelná součást každého pronájmu. Bez něj nemůžete z mariny ani vyplout. Proč to tedy nevyřešit dopředu v ČR a po příjezdu do mariny si už jen užívat sluníčka a moře?

Pojištění kauce - podmínky

Pojistné podmínky k pojištění vratné kauce UNIQA pojišťovny. Nejedná se o nijak složité a dlouhé pojistné podmínky, takže doporučujeme pročíst všem případným zájemcům o toto pojištění.

Pojištění kauce - vzor smlouvy

Ve spolupráci s pojišťovnou UNIQA nabízíme možnost sjednání pojištění vratné kauce k lodi. Takto vypadá vzorový formulář pojistné smlouvy.

Smlouva HY - vzor

Vybrali jste si Holidays Yacht jako partnera pro Vaši dovolenou na moři? Pak Vás jistě bude zajímat, jaké smluvní formality nás pro závaznou rezervaci vybraného pronájmu čekají. Vše samozřejmě vyřídíme elektronicky.

Výpis OR

Naše rodinná firma existuje již od roku 1995, což se můžete dočíst v přiloženém výpise z obchodního rejstříku. Jistě jste však postřehli, že služby v oblasti námořního jachtingu poskytujeme od roku 2002. Každopádně to děláme dobře a plánujeme se rozvíjet i nadále.

Živnostenský list

Ke zprostředkovatelské činnosti v oblasti pronájmů lodí máme registrovány také další činnosti, viz kopie živnostenského oprávnění. Máme zvládnutou teorii i praxi.